Horkovzdušné sušičky jako nejlepší na trhu

Sušička ovoce Excalibur s průhlednými dvířkami je vybavena sušícím systémem využívajícím horizontálního proudění vzduchu a nastavitelným termostatem. Sušičky jsou vhodnou volbou pro každodenní sušení potravin. Jsou vhodné na širokou škálu potravin a to navíc bez výskytu plísní a bakterií. Díky horizontálnímu proudění vzduchu navíc dochází k rovnoměrnému vysušení a nemusíte tak prohazovat tácy ani jednotlivé suroviny.

S touto sušičkou máte opravdu neomezené možnosti. Můžete sušit ovoce, zeleninu, ořechy, semínka, koření, raw food, domácí těstoviny, pamlsky i pro vaše mazlíčky, sušené květy, dětské přesnídávky, jogurty, ovocné placky, tyčinky nebo palačinky. Tyto tekuté výrobky můžete připravovat díky jedinečným sušícím silikonovým vložkám. Ty můžete používat opakovaně a vydrží velmi dlouhou dobu. Vyzkoušejte sušení dvoufázové, které podporuje enzymy a živé látky v potravinách a přispívá tak k raw kvalitě a sušení.

horkovzdušná sušička

sušení ovoce a zeleniny

Sušičky s časovačem a termostatem

Tyto inovované modely sušiček právem patří mezi nejlepší na trhu, jsou obohaceny o časovač a displej. Také disponují manuálem, kde najdete doporučené časy, teploty a sušení surovin, ale také recepty a jiné informace a tipy. S čistým svědomím můžeme říct, že se jedná o spolehlivé přístroje s bezproblémovým provozem a skvělými výsledky sušení. Navíc jsou tělo, rám i dvířka vyrobeny z odolného polykarbonátu a výplet táců je navíc BPA free. Jistě i vy oceníte tuto skvělou sušičku!

Zobrazit nabídku na e-shopu

Vsaďte na jednu z nejlepších horkovzdušných sušiček na světě.