Sušička ovoce, která vyrobí i přesnídávky

horkovzdušné sušičce ovoce připravíte do chvilky kromě usušeného masa, ryb, ovoce, zeleniny, hub a bylinek, také lahodné domácí přesnídávky. Z jogurtu, zbylého ovoce nebo zeleniny je možné udělat pyré, to osladit a okořenit a vyrobit výživné přesnídávky s vysokým obsahem energie. Natřete tenkou vrstvu pyré na plato nebo silikonovou vložku. Dehydratace v sušičce ovoce Excalibur promění tekutou hmotu v tuhou přesnídávku se spoustou energie! Takto si můžete jednoduše vyrobit hravou svačinku i ze zbytků ve vaší kuchyni.

Sušičky si můžete vybírat se čtyřmi, pěti nebo devíti sušícími tácy, dokoupit můžete průhledná dvířka a silikonové vložky pro pohodlnější sušení tekutých směsí. Také se nové inovované modely pyšní časovačem a displejem. Další ,,sušené" recepty.

Horkovzdušné sušičky na ovoce, jsou jedny z nejlepších horkovzdušných sušiček na trhu. Vsaďte na jedničku na trhu používanou i milovníky raw sušení a potravin. Dokážete v ní usušit všechno. Dokonce připravit i ovocné placky, palačinky a jiné tekuté směsi. Vybrat si můžete mezi sušičkou se čtyřmi, pěti nebo devíti tácy. Vyzkoušejte sušené maso.

Sušte jednoduše pomocí horkovzdušné sušičky.