Sušička Excalibur s časovačem a devíti tácy

Sušička ovoce Excalibur je vybavena sušícím systémem využívajícím horizontálního proudění vzduchu a nastavitelným termostatem, proto je mimořádně vhodná pro sušení syrových potravin, které si podrží svou výživovou hodnotu a můžete tak sušit v raw kvalitě. Nastavitelný termostat navíc umožňuje ovládat teplotu vzduchu a zadní ventilátor, který vytváří  horizontální proudění vzduchu, se postará o rychlé a rovnoměrně vysušení.

Díky těmto prvkům dokáže sušička ovoce udržet dostatečně nízkou teplotu, při které enzymy neztrácejí svou účinnost, ale současně zajistí teplotu vzduchu dostatečnou pro rychlé usušení potravin a nevhodnou pro růst plísní a bakterií.

Zobrazit nabídku na e-shopu

horkovzdušná sušička masa

sušička s dvířky

Sušička masa s časovačem

Pomocí této skvělé sušičky ovoce Excalibur lze sušit bohatou škálu nejrůznějších potravin a nejen to. Také zvládne například jogurt, který v silné vrstvě uložíte na alobal, se po usušení z změní ve svěže zbarvenou přesnídávku s karamelovou příchutí.

Nebo s ní můžete sušit ovoce, kořenovou nebo listovou zeleninu, ovoce jako bobuloviny, citrusy i ananas, zvládne usušit také semínka, obilné trávy, ořechy, bylinky, maso – hovězí, kuřecí, ryby. Také dokáže připravit těstoviny, přesnídávky, sýry, usušené květy, rozpéct pečivo nebo nakynout chleba.

Jedná se o jednu z nejlepších horkovzdušných sušiček, které doporučují i specialisté na raw syrovou stravu. Zachová enzymy a vitamíny v živých látkách. Pro úsporu času se doporučuje nastavit na první dvě až tři hodiny nejvyšší teplota na nižší teplotu.

Vyzkoušejte doporučovanou sušičku špičkovými odborníky na syrovou stravu.