sušička na potraviny excalibur

Horkovzdušná sušička potravin s pěti tácy

Vyzkoušejte horkovzdušnou sušičku potravin, která funguje na principu horizontálního proudění vzduchu a má také nastavitelný termostat. Volí ji i špičkoví specialisté na syrovou výživu. Dokážete s ní usušit mnoho potravin bez problémů. Oceníte jistě i praktičnost vysazovacích dvířek, které stačí pouze nadzvednout a položit na horní plochu sušičky. Plata navíc velmi snadno vysunete a zasunete do jiné pozice.

Zobrazit nabídku na e-shopu

Sušení bez plísní a bakterií

Tyto sušičky, které mají na výběr se čtyřmi, pěti nebo devíti sušícími tácy jsou skvělé pro raw sušení a nabízí tak optimální teplotu pro zachování enzymů v rozmezí 45 až 48 stupňů Celsia. Doporučujeme zakoupit i silikonové sušící vložky pro tekuté směsi a ovocné placky. U inovované modelové řady těchto sušiček je součástí i časový spínač, který hlídá požadovanou dobu sušení.

Horkovzdušná sušička, která dále nabízí i čtyři nebo devět sušíčích táců, je top v rámci horkovzdušných sušiček. Je ideální pro ovocné palačinky a usuší vám narosto všechno bez plísní a bakterií, takže se nemusíte bát, že ovoce nebo zeleninu usušíte špatně. S touto sušičkou se vám povede všechno.

Sušička ovoce zajistí pohodlné a bezproblémové sušení.

sušení potravin